ČASTO KLADENÉ DOTAZY - DIAMizin Gurmar

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak mám produkt užívat?

Ideální situace pro užívání přípravu DIAMizin Gurmar je stav, kdy hladina glukózy v krvi začíná překračovat hranici normy, nebo kdy diabetik 2. typu si díky dietě a pohybové aktivitě udržuje stálou hladinu glukózy, aniž by musel soustavně užívat léky.

Mohu užívat preventivně?

Ano, důležitou součástí preventivního režimu je zdravá strava a dostatek pohybu. Ideální situace pro užívání tohoto doplňku stravy je stav, kdy hladina glukózy v krvi začíná překračovat hranici normy.

Je možné přípravek užívat dlouhodobě?

Doporučujeme užívat dlouhodobě pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Má přípravek vedlejší účinky?

Doposud jsme žádné nezaznamenali.

Když užívám léky na předpis na léčbu cukrovky, mohu produkt užívat?

Ano, lze užívat současně s antidiabetickými léčivy včetně inzulínu, přičemž jeho užívání je vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem. Snížení dávkování léků včetně inzulinu je nutné konzultovat s odborným lékařem.

Může přípravek užívat člověk s diabetem 1.stupně? Manžel se léčí inzulínem 4x denně od svých 30.let (již 16let).

Ano, může užívat i člověk s diabetem 1. stupně, i když není ideálním uživatelem, protože přínos nemusí být příliš velký.

Může používat přípravek zdravý člověk (55 let), který netrpí vysokou hladinou cukru, aby zahnal chuť na sladké?

Užívání člověkem, který nepotřebuje udržovat normální hladinu cukru v krvi, v žádném případě neuškodí. Pokud by ale člověk, který má hladinu glukózy zcela v normě a chce užívat produkt jen k potlačení chuti na sladkosti, pak je účinnější, když si těsně před jídlem vysype obsah kapsle na jazyk a zapije jej, než když polyká celé kapsle. V tom případě se požadovaný efekt dostaví až po určité době užívání, zatímco při užití volné látky po několika málo dnech.

Stabilizuje tento přípravek krevní cukr? Stačí mi 1 tableta denně? Jsem citlivá na jakékoliv léky, byliny, přípravky. Jak dlouho ho mám užívat, než se hladina cukru vyrovná? Jak dlouho můžu užívat celkově bez pauzy?

Ano, DIAMizin Gurmar pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi při užívání 1 kapsle vždy po jídle. Rozsah a nástup účinku jsou individuální, nicméně již po několika dnech je možno pomocí glukometru pozorovat pozitivní účinek. Doporučuje se užívat dlouhodobě, jeho užívání je zcela bezpečné.

Může užívat člověk, který byl operován na zhoubný nádor žaludku?

Ano, v tomto případě je možné užívat.

Pomůže snížit váhu?

Produkt není primárně určený ke snížení hmotnosti, nýbrž k regulaci hladiny cukru v krvi. Faktem je, že k hubnutí napomáhá.