REFERENCE - DIAMizin

REFERENCE

Petra (1.8.2017)
Spolehlivý pomocník. Má hladina cukru je díky němu v normě, nelítá, vřele doporučuji.


Božena (10.6.2017)
Viděla jsem inzerát na tento zázrak v časopise, tak jsem vyslala dceru, ať mi jej taky koupí. Hladina cukru si u mě dělá, co chce. Teda dělala. „Zabiják cukru“ mi ji hezky stabilizuje.


Martin V. (30.5.2017)
Užíváme já, i manželka. Oba dva nás trápí ty samé problémy, jako tady píšou všichni ostatní – kolísající hladina cukru. Po zhlédnutí TV reklamy jsme hned objednali a nelitujeme, jsme pravidelní zákazníci. Hladina cukru je v normě.


Lucie (5.5.2017)
Koupila jsem jej tetě, která snad celoživotně bojuje s udržením normální hladiny cukru v krvi. Moc si produkt pochvaluje a už si jej kupuje sama.


David (10.4.2017)
Na udržení hladiny cukru fakt profík.


Šárka (18.3.2017)
Produkt jsem si koupila, protože mi doktor pohrozil, že ve svém věku už musím počítat s tím, že metabolismus bude slabší a glukóza v krvi může být vyšší. Jelikož jsem ale sladké ze svého jídelníčku vypustit nechtěla, pořešila jsem to Gurmarem 🙂 A vida – hladina cukru v krvi se drží v normě!


Lubomír (25.2.2017)
Mi na udržení normální hladiny cukru pomáhá suprově. Testy mi před půl rokem ukázaly, že si na mě dělá nárok cukrovka, proto jsem si nechala poradit v lékárně, a zakoupila jsem si jej. Změnila jsem jídelníček, začala se víc hýbat, a hele…krev je opět v pořádku.


Jitka (10.2.2017)
Já jsem se k tomuhle dostala díky své sestře. Hladina cukru mě nikdy nijak netrápila, ale poté, co mi doktor sdělil, že mi hrozí cukrovka, zajímat jsem se začala. Omezila jsem sladké, zkusila jsem Gurmar… a ono to pomohlo! Nejen že hladina cukru v krvi klesla, ale navíc jsem pár kil shodila. Děkuji své sestře dodnes.


Karel Kellner (4.2.2017)
Zvýšená hladina cukru v krvi mě trápila už dlouho. Snažil jsem se tedy ze svého jídelníčku odbourat sladké pochutiny, a tak nějak více jíst zdravě. Po asi třech měsících mi bylo zjištěno, že hladina cukru ani nepohnula. Zavolal jsem švagrové, která má podobný problém. Ta mi doporučila Gurmar. Za měsíc a půl můj cukr opravdu klesl. Takže Gurmar doporučuji s radostí dál. Když pomohl mě, proč by nepomohl Vám?


S. (21.1.2017)
Byla jsem čokoládový závislák kypřejší postavy. Švýcarská bonboniéra snědená k odpolední kávě nebyl pro mne žádný problém, má váha mě štvala, a pana doktora zase má hladina cukru. Pak jsem se dočetla v časopise o GURMARU. Vyzkoušela jsem ho! V lékárně jsem odpovídala na otázku: „Ne, nejsem diabetik, ale cukr mám hraniční“ a chlubila se svým úspěchem. Mám za sebou 5 balení, hladinu cukru je nyní v pohodě, bez pár deka 4 kg dole a sladkosti mě nic moc neříkají. Mám silně vyvinutou slabou vůli 🙂 , co se týče diet a dodržování pokynů od lékaře. Ale tento zázrak mi pomáhá a cena je pro mne přijatelná. Díky!


Ivana H. (10.1.2017)
Měla jsem už několik let hraniční glukózu v krvi. Nijak zvlášť jsem to neřešila, jelikož si sladké nikdy nedokážu odepřít. Jednoho dne jsem šla na kávu se svou dcerou, která pracuje v lékárně. Když viděla, že výrobky s označením dia neřeším, zhrozila se. Druhý den mi donesla zelenou krabičku. Koukala jsem překvapeně, co s tím mám dělat. Dcera mi řekla, že toto mám prostě brát, když už nejsem schopná si odříkat oblíbené pochutiny. Když jsem za nějakou dobu byla u doktora a má hladina cukru v krvi byla v pohodě, byl velmi překvapen. Ptal se, jestli jsem na dietě a sportuji, protože naměřil i váhový úbytek. Vesele jsem kývala na souhlas a myslela si svoje. Taková je má zkušenost. Opravdu zabírá.


Lenka (2.1.2017)
Celý život bojuji s nadváhou a trápila mne zvýšená glukóza. Jednoho dne jsem na internetu četla o tomto doplňku stravy. Tak jsem si ho pořídila. Po nějaké době, asi čtyři měsíce pravidelného užívání, šly dolů dvě kila. Vím, není to moc, ale když za celý život vždy vidíte jen váhový přírůstek, i tak malé číslo pak dokáže potěšit. Navíc mi doktorka zjistila, že se mi vyrovnala i hladina cukru na normální stav. Od té chvilky na něj nedám dopustit, jelikož mi opravdu pomohl.